Від толерантності до расизму — фемінізм ЗА масові вбивства

Роланд Мікіані
 
Звичайний ліво-ліберальний расизм: феміністки закликали вбивати білу расу за допомогою абортів.
 
Фемінізм більше не вважає за потрібне приховувати своє справжнє обличчя. В американському ліволіберальному журналі для феміністок «Медуза» автор, лідер феміністок і «правозахисник» з Балтімора, прихильниця «альтернативного християнства», Ніколь Валентин закликала знищувати білі сім'ї та зобов'язати білих жінок робити аборти. Свої кричуще расистські і антилюдські заяви вона виправдала вже не «вибором жінок», а їх обов'язком, щоб «гнобителі не плодились".
 
«У прогресивному суспільстві багато білих сімей, які стоять на шляху рівності і справедливості. Системна перевага білої раси будується, в першу чергу, на традиційній білій родині. Коли білі завойовники насильно проникли в Америку, вони швидко почали відтворювати своє біле суспільство, ініціюючи їх паразитування, шляхом створення білих плантацій, на чолі з білим батьком і покірною білої матір'ю. І, що найважливіше, білих дітей, з повним пануванням над поневоленим і пригнобленим кольоровими народами, які були змушені дотримуватися цих мікро-вотчин. Не дивно, що біла сім'я йде рука об руку з історичним поширенням переваги білих ... Саме тому білі сім'ї повинні бути знищені », - з ходу видала Ніколь. Ось так, вся біла раса винна у винищуванні корінних народів Америки, інших народів світу та створення рабовласницьких плантацій.
 
Однак, це тільки невеликий заспів перед самим цікавим. «Поняття права «вибору» аборту, теж по своїй суті, расистське. Кольорові жінки часто не мають такий ж привілей зробити аборт, як білі з соціальних, релігійних, економічних і етичних причин. У кольорових жінок виникає більше перешкод на шляху до права розпоряджатися своїм тілом, ніж у білих, які ніколи не будуть боротися проти свого привілею народити білого расиста ... Прийшов час перестати робити вигляд, що вони стоять на рівних з білими, коли вже було доведено, що системи переваги білих не діють неупереджено до всіх жінок, тому що перевага білих не дає кольоровим жінкам свободу вибору. А значить, ми повинні вирівняти шанси на ігровому полі за допомогою інших засобів. Білі жінки - прийшов час зробити Вашу частину роботи!
 
Ваші білі діти зміцнюють суспільство білих расистів, яке приносить користь тільки вам. Коли стверджуєте, що можна бути прогресивним, і ще охочіше народжуєте своїх білих дітей - ви лицеміри. Білих жінок слід максимально заохочувати, щоб перервати вагітність, і використання їх вивільненого часу і ресурсів для надання допомоги кольоровим жінкам, у яких немає іншого вибору, крім як виховувати своїх дітей, які потребують фінансової та гуманітарної допомоги. Так як це расистське суспільство продовжує садити в тюрму чорних чоловіків, кольорові жінки змушені залишатися самотніми у своїй біді, для того, щоб виростити нове покоління американців. І білі жінки, замість того, щоб присвятити свій час і енергію для виховання білих дітей, зобов'язані брати участь у боротьбі кольорових жінок. Як щодо усиновлення кольорових дітей, які втратили своїх батьків в результаті руйнівного переваги білої раси суспільстві? Звичайно, найкращий варіант - це діяти превентивно, щоб гарантувати, що білі діти не можуть народитися. Але в обставинах, в яких на припинення покоління є варіанти, то краще скористатися вашим правом вибору і перервати вагітність на користь надання допомоги кольоровим жінкам.
 
Прийшов час вийти за рамки розмов про якийсь «вибір», і почати концентруватися на потребах кольорових жінок. Ми вступили в еру «майбутнього», в якому панування білих буде слабшати, а діти всіх кольорів шкіри зможуть вільно жити у відкритому і гостинному суспільстві. Бути прихильником цього майбутнього - це зробити наступний крок в справі звільнення жінок. Робіть свою частину роботи, білі жінки - робіть аборти і покладіть кінець переваги білої раси », - закінчила свій маніфест Ніколь.
 
І ось що цікаво, в будь-якій нормальній країні цій паскуді впаяли б термін за розпалювання расової ненависті, яка пре від цієї статті на сотні кілометрів. Точніше, вся ця стаття - одна суцільна расова ненависть і заклик до масових вбивств. Однак, ні - громадський активіст з бойового крила американських феміністок не тільки не заарештована, але і продовжує писати і виступати на мітингах, видавши на ура вчора ввечері ще одну, не менш забійну статтю, де закликала кольорових боротися з Трампом. З поваги до читачів, наводити цитати звідти я не буду. Бажаючі можуть самі пройти і оцінити ступінь шизофренії і ненависті даної дамочки.
 
Важливо тут інше - вона закликає до винищення неугодних у відкритих ЗМІ. Найчастіше, ведучи критику «нового світового порядку» глобалістів і їх ударних загонів - ЛГБТ, феміністок і інших радикальних ліволібералов, нормальне людство потрапляє під шквал критики: ви все брешете, цього не може бути, адже вони говорять тільки про хороше і борються тільки за добро . Що ж, в останні дні кожен міг переконатися, наскільки ці люди добрі і за що вони борються в реальності. Тепер ось і Ніколь Валентин абсолютно відверто пояснила, навіщо насправді вони скрізь продавлюють пропаганду абортів і руйнують сім'ї - вони просто хочуть нас знищити. Залишилося тільки якомусь західному керівнику українського Зоряна Кіся виступити по ТБ, закликавши просто вбити нормальних людей. Хоча, судячи з усього, за цим справа не стане.
 
Вікно Овертона в дії - це навіть не Геббельс, а дно расизму, нацизму і людиноненависництва. Те, що вчора було неприпустимо, сьогодні в Штатах, які досі під панівною ідеологію Культурного Марксизму приймається за норму, а натовп феміністок і Ніколь Валентин вже вимагають, щоб стало обов'язком і законом. При цьому, екстремістами і «фашистами» у них вже стають не ті, хто закликає вбивати, а намагається залишитися нормальною людиною, зберегти свою ідеологію, традиції, сім'ю, віру захистити від впливу таких Валентинок своїх дітей, той, хто любить свою Батьківщину і свої нормальні способи життя. І ніхто ж не закликає винищити негрів в Африці або китайців - та хай живуть і радіють, місця всім на планеті вистачить - аби зі своїми порядками до нас не лізли.
 
Сьогодні вони вимагають “права і рівність” і навішують ярлики ГОМОФОБ, РАСИСТ, СЕКСИСТ, а завтра почнуть діяти. І як тут не згадати пророчі слова старої єврейської бабусі, що свого часу вижила в Освенціму: «Запам'ятайте назавжди», - сказала вона журналістам, - «Якщо хто-небудь де-небудь обіцяє вас вбити - повірте їм. Не міркуйте як ми тоді, що це у них політика така, а самі вони хороші і милі люди, що вони це просто так говорять. Коли вони перейдуть від слів до справи, стане пізно. Вірте тим, хто обіцяє вас вбити. І, якщо у вас є сили, або захищайтесь, або хапайте дітей і тікайте».
Нам, НОРМАЛАМ Західної Буржуазної Цивілізації, нема куди тікати. Ми дамо відсіч ідеології цього неоМарксизму, який діє методом руйнування культурно-поведінкових кодів, руйнування засадничих основ нашого способу життя!
 
Джерело: medusamagazine.com/beyond-pro-choice-the-solution-to-white-supremacy-is-white-abortion