За і contra

Д.Зелений

Розчарування року ? Корчинський. Цього, минулого і так далі.

Контра завжди гірша за ворога, її ніколи не милують.

Він міг стати новим Д?ануціо, проте випало ? Азефом. Я розумію, всі розуміють, що старість має бути забезпеченою. Та, про яку писав у ?Війні...? ? ?дожити до неї, щоб рвати від розпачу сиве волосся?.

Він доживе, за инших ніхто не ручатиметься.

Корчинський каже, що Ющенко не та порода. Я не апологет ? Ющенка. Більше люблю Донцова. Пам?ятаєте про свиней і свинопасів? Згідно Дімича ? Ющенко свинопас. Вибора у Корчинського не залишається. Одна із посад зайнята. За ним инша, того, що пасуть.

І справа навіть не в тому, що ганити і працювати можна одночасно. Коляборація ? річ тонка. Коляборанти ? люде сапієнс. Корчинський не просто коляборант, він ? контра. А контру, як кажуть бувші соратники ? на палю. А ще ліпше ? до застінку. Обличчям, перепрошую ? рилом до мокрої від раптової сечі стіни ? і у потилицю. Образливіша смерть лише у хробака.

Хтось пожаліє? Я ? ні. Опозиція ? ні. Влада ? також. Всі инші стоятимуть біля нього.

Співпраця з ?лимоновцями? була би дивною, якби не закономірною.

?Націоналіст? Корчинський і ?вєлікорусскіє рєвалюціонєри?, журналіст Корчинський і продажні мас-медіа, християнин Корчинський і його ?власний Христос?. Братчик і патріот, піарщик і ортодокс, багатогранність і убогість. Убогість пропагованого духа, убогість жестів і подій, постійна саморекляма і нахабна юридовість.

Власне кажучи, Діма не перший. Відомий товариш Цвєтков, инші представники ?революційного авангарду?, хто не нарцис і не працював на буржуазні мас-медіа, на виборах і на богопротивну експлуататорську клясу? Не він перший, не він останній.

Заробляти гроші, обслуговуючи режим, замість експропріювати його ? тут весь Корчинський. Тут вся його ?революція?.

Відпрацьовані ?срібняки?, іудині сльози, оплачені акції, проплачений етер, жлобський піар, патосний стиль. Претензії на стиль, відсутність останнього, шматок біля годівниці, потом зароблена пенсія, відсутність самокритики, постійна критика инших. Я щось забув ? вірогідно. Краще людини знає лише Бог. Я не Бог. Я не Корчинський. Я не тримаю свічку. Я лише в черзі. В черзі до братської могили, до останнього пристанища корчинських, джангірових, піховшиків. Їх багато і ім?я їх легіон. Вони сім?я Каїна і реінкарнація Судоплатова. Опозиція не Авель, і Ющенко не Бандера. Проте ліпших у нас не має. Колись каменем і отруєними кулями, зараз облудним словом і презирливою посмішкою.

Знайомий, добрий аналітик, каже, Корчинський виправиться, украде і піде у підпілля. Стосовно другого цілком погоджуюся. Я не звинувачую людину, проте покажіть мені, хто твій друг і я скажу, хто ти. Жодна із існуючих маргінальних націоналістичних груп не визнає Корчинського. Якщо колєги по УНСО ігнорують, то инші, на кшталт МНК ? подекуди критикують. Прикладом тому нещодавня публікація на офіційному сайті.

Я не займаюся політикою, не живу на гранти і не працюю на подачки від режиму.

Я не голова ?Братства?, не Дмитро Корчинский і не телеведучий.

Я пишу ці нотатки, притримуючися настанов Хакіма Бея на тактовність ? я знаю гірші слова.

Не маючи нічого особисто, я з повною упевненістю кажу ? не ті унсовці померли у Чечні. Десять смертей ? занадто велика ціна за програну війну, за непотрібну війну, за використану як самопіар війну.

Покоління приходять і відходять. Одні із них живуть, а инші ? існують. Перші ? борються. Другі ? симулюють. В кожному разі, Шухевич буває лише раз, в той час як корчинські ? довкола нас.